O Festiwalu

Family Yoga Festival

Family Yoga Festival to impreza dedykowana wszystkim miłośnikom jogi, którzy chcieliby spróbować poszczególnych styli jogi, wywodzących się z różnych tradycji. Warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych, praktykujących jogę od lat. Zapraszamy dorosłych, młodzież, ale też całe rodziny z dziećmi.

30

Warsztatów i wykładów

60

Godzin wiedzy i praktyki

17

Ekspertów i nauczycieli

16

Godzin muzyki i zabawy

Uczestnicy

Dla kogo?

Family Yoga Festival to impreza dedykowana wszystkim miłośnikom jogi, którzy chcieli spróbować poszczególnych styli jogi, wywodzących się z różnych tradycji.

Warsztaty przeznaczone były zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych, praktykujących jogę od lat.

Pałac Sulisław

Gdzie?

Festiwal odbywa się na terenach kompleksu Pałacu Sulisław, położonego pomiędzy Wrocławiem a Opolem w malowniczym i zacisznym rejonie Opolszczyzny, z dala od miejskiego zgiełku.

Na terenie kompleksu znajduje się hotel w którym zapewniona będzie baza noclegowa w trakcie trwania Festiwalu, a także możliwość skorzystania ze spa i zabiegów ajurwedyjskich. Na terenie obiektu zorganizowane zostanie pole namiotowe dla gości, którzy preferują ekonomiczną formę zakwaterowania.

Warsztaty i spotkania z ekspertami

Ponad 30 różnych warsztatów jogi i medytacji oraz spotkania z ekspertami z dziedziny urody, zdrowego odżywiania, rozwoju osobistego i holistycznego podejścia do życia.

Program artystyczny

Festiwal to nie tylko joga i medytacja, ale również bogaty program artystyczny. W tym roku zapraszamy Was na dwa klimatyczne koncerty. Szczegóły poznacie niebawem.

Jarmark Ekologiczny

Na festiwalu nie zabraknie targu z ekologicznym jedzeniem, naturalnymi kosmetykami, pomocami do jogi i książkami o życiu w zgodzie z naturą.

Strefa dla dzieci

W ramach Festiwalu przygotujemy specjalną strefę dla dzieci, w której odbywały się zajęcia jogi dla najmłodszych oraz liczne gry, zabawy i inne niespodzianki.

Ambasadorzy

Chandra M. Bhandari

Ambasador jogi na świecie

Orina Krajewska

Aktorka, pisarka

Beata Pawlikowska

Podróżniczka, pisarka, dziennikarka

Nauczyciele

dr Ewa Moroch

Vinyasa Flow Yoga

Ulla Wilczyńska-Kalak

Vinyasa Yoga

Natalia Knopek

Yoga Nidra

Alicja Sobczak

Acro Yoga

Aldona Filipiuk

Ashtanga Yoga

Marek Bednarski

Iyengar Yoga

Olga Szemley

Yogattractive

Bartosz Furmaniak

Hatha Joga

Paulina Srzednicka

Aerial joga

Anna Ribol

Joga hormonalna

Anna Gos

Joga dla dzieci

Kirti Gahlawat

Taniec indyjski

Eksperci

Beata Dethloff

Nutrigenetyka

Katarzyna Michałowska

Terapia światłem kamieni

Andrzej Michałowski

Transcendentalna Medytacja

Ilona Dembowska

Mehendi

Koncerty

Piątek, godz. 20:30

Karolina Skrzyńska

Autorska muzyka Karoliny i jej zespołu jest nierozerwalnie związana z rdzenną kulturą polską. W każdym dźwięku słychać jej silny związek ze słowiańskością, a zespół złożony z wybitnych muzyków i chóru kobiet śpiewających białymi głosami (śpiewokrzyk) nadaje wszystkiemu siłę i wielobarwność muzyczną. To jednak nie jest typowy polski folk, tylko balansowanie na granicy tego co rdzenne, a tego co współczesne.

Karolina Skrzyńska

Sobota godz. 20:30

Novika

Od lat jedna z najbardziej aktywnych postaci na polskiej scenie klubowej. Wokalistka, która początkowo udzielała się w zespole Futro i u boku Smolika, a solowo zadebiutowała w 2006 roku albumem Tricks Of Life nominowanym do Paszportu Polityki. Kolejne płyty: Lovefinder (2010) i album z remixami Mixfinder (2011) zostały nagrodzone Fryderykami w kategorii klubowej. W roku 2013 wydała trzeci album – “Heart Times”; dojrzalszy, i najbardziej autorski w jej dorobku. Po kilku wydawnictwach cyfrowych, w tym roku Novika powraca z albumem Bez Cukru w barwach wytwórni Warner Music. Chociaż nie gra już jako dj, Novika regularnie występuje wokalnie w klubach w całym kraju w ramach duetu Novika & Lex. Zagrała na najważniejszych polskich festiwalach (Open’er, FreeForm, Audioriver, Selector, Tauron Nowa Muzyka).

Zapoznaj się!

Program festiwalu

Piątek 28 czerwca

15:00-15:45

Kirti Gahlawat

Taniec indyjski

Katarzyna Michałowska

Terapia światłem kamieni szlachetnych

Chndra M. Bhandari

Joga i ajurweda jako holistyczna koncepcja zdrowia

16:00-17:15

Ulla Wilczyńska - Kalak

Yin Vinyasa Yoga

Olga Szemley

Yogattractive (joga twarzy)

Marek Bednarski

Regeneracja - joga anty depresyjna

17:30-18:45

Ewa Moroch

Vinyasa jest kobietą

Alicja Sobczak

Acro joga

Anna Ribol

Joga hormonalna

19:00-20:15

Kolacja

20:30 - 22:00

Koncert Karolina Strzelińska z zespołem

Sobota 29 czerwca

6:30-8:00

Chandra M. Bhandari

Wspólna praktyka Jogi

7:30-9:00

Śniadanie

9:15-10:00 (45 min)

dr Beata Dethloff

Nutrigenetyka

Olga Szemley

Terapeutyczne aspekty „jogi twarzy”

Beata Pawlikowska

Po jasnej stronie życia

10:10-11:20 (1h 10 min)

Aldona Filipiuk

Medytacja w ruchu - wprowadzenie do ashtanga jogi

Alicja Sobczak

Acro joga

Bartosz Furmaniak

Relaksacja punkt wyjścia w sztuce jogi

11:30-12:45 (1h 15 min)

Marek Bednarski

Świat do góry nogami - nauka pozycji odwróconych

Paulina Strzednicka

Aerial Joga

Natalia Knopek

Sztuka relaksu – nauka skutecznych technik relaksacyjnych i oddechowych (vinyasa + pranayama)

13:00-14:00

Lunch

14:15-15:00 (45 min)

Karolina Strzelińska

Warsztat wokalny

Orina Krajewska

Holistyczne ścieżki zdrowia - spotkanie autorskie

Andrzej Michałowski

Medytacja transcendentalna

15:15-16:30 (1h 15 min)

Bartosz Furmaniak

Zdrowy kręgosłup w praktyce jogi

Olga Szemley

Yogattractive (joga twarzy)

Ulla Wilczyńska - Kalak

Lekkość, płynność, siła (vinyasa yoga)

16:45-17:30 (45 min)

Aldona Filipiuk

Z plecakiem przez Indie

Andrzej Michałowski

Medytacja transcendentalna

Beata Pawlikowska

Po jasnej stronie życia

17:40-18:50 (1h 10 min)

Aldona Filipiuk

Joga księżycowa - rozluźniające flow w energii

Paulina Strzednicka

Aerial Joga

Ewa Moroch

Vinyasa jest kobietą

19:00-20:00

Kolacja

20:30-22:00

Koncert - Novika

Niedziela 30 czerwca

6:30-8:00

Chandra M. Bhandari

Wspólpna praktyka jogi

7:30-9:00

Śniadanie

9:15-10:00

Natalia Knopek

Czakry – czyli nasze centra energetyczne

Chndra M. Bhandari

Joga i ajurweda jako holistyczna koncepcja zdrowia

dr Ewa Moroch

Szczęśliwi liczą czas

10:10-11:20

Anna Ribol

Joga hormonalana

Ulla Wilczyńska - Kalak

Otwarcie serca (vinyasa yoga)

Bartosz Furmaniak

Zakorzenienie stopy - asany równoważne

11:30-12:45 (1h 15 min)

Marek Bednarski

Pięć żywiołów w praktyce jogi

Natalia Knopek

Relaks totalny (joga nidra)

Paulina Strzednicka

Aerial Joga

13:00-14:00

Obiad + Zakończenie

Karnet 3-dniowy

Uczestnictwo w warsztatach + program artystyczny + wyżywienie

490 zł

430/os

  • 3 dni warsztatów, inspirujących spotkań i dyskusji
  • Wyżywienie: 2x śniadanie, 2x obiad, 2x kolacja w formie bufetu
  • Program artystyczny

Karnet 3-dniowy

Uczestnictwo w warsztatach + program artystyczny + zakwaterowanie w hotelu

910 zł

850/os

  • 3 dni warsztatów, inspirujących spotkań i dyskusji
  • Wyżywienie: 2x śniadanie, 2x obiad, 2x kolacja w formie bufetu
  • Zakwaterowanie: 2 noce w pokoju hotelowym 2-os lub 3-os.
  • Program artystyczny

Karnet 3-dniowy

Uczestnictwo w warsztatach + koncerty + beachparty + wyżywienie + pole namiotowe

520 zł

480/os

  • 3 dni warsztatów, inspirujących spotkań i dyskusji
  • Wyżywienie: 2x śniadanie, 2x obiad, 2x kolacja w formie bufetu
  • Pole namiotowe
  • Program artystyczny

Karnet 1-dniowy

Uczestnictwo w warsztatach + program artystyczny + wyżywienie

350 zł

290/os

  • 1 dzień warsztatów, inspirujących spotkań i dyskusji
  • Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu
  • Sobotni program artystyczny

Dodatkowe informacje

Festiwal współtworzą

Formularz kontaktowy